TAKICH PODZIĘKOWAŃ NA WESELU NIE SPODZIEWAŁBY SIĘ ŻADEN RODZIC…

Podziękowania dla rodziców to zwyczaj, który już na stałe wpisał się do kanonu weselnej tradycji. I co ciekawe, z reguły jest to jeden z najbardziej wzruszających momentów w trakcie całego przyjęcia. Tym co zazwyczaj uderza mnie najbardziej, jest niezwykła szczerość, która płynie prosto z serca. Czasami wręcz wyrazy ujmującej miłości pomiędzy dziećmi, a rodzicami potrafią przelać się na całą salę. To niezwykle ważne, żeby w tym wyjątkowym dniu, podziękować tak bliskim osobom. I niech zgadnę – chcielibyście zrobić to jak najlepiej?! Oto kilka sposobów, które miałem okazję podejrzeć„na żywo”.

Subtelna klasyka
Czasem prostota jest najpiękniejsza, czasem wystarczy dobre słowo… ta zasada sprawdziła się na niejednym weselu. Sukces za każdym razem tkwił w szczerości i prawdziwej wdzięczności, której wyraz młodzi oddawali poprzez naprawdę wzruszające wypowiedzi.

Sprezentowana wdzięczność
Coraz częściej punkt pierwszy łączony jest z wręczaniem prezentu, który ma na celu sprawienie rodzicom dodatkowej radości. Formy podarunku bywają różne – są to np. kwiaty, kosze prezentowe, alkohol, biżuterię, a nawet sprzęt AGD! Bardziej kreatywnym rozwiązaniem są również medale lub oscarowe figurki. Na jednym z wesel rodzice otrzymali od młodych drugi miesiąc miodowy (a właściwie weekend) w Alpach 

Filmowe love
Audiowizualne formy prezentacji zagarniają coraz większy procent weselnych wydarzeń. W pakiecie ze ślubnym teledyskiem i videorelacją, zaczęto dołączać również filmową formę podziękowań dla rodziców. Fakt faktem forma ta pozwala na dużą kreatywność, a wyświetlana podczas przyjęcia wzbudza wiele pozytywnych emocji.

W dobrej tonacji
Czyli tzw. podziękowania muzyczne. Dedykacja piosenki i wspólny taniec to częsty motyw towarzyszący innym rodzajom podziękowań. I może nieco Was zaskoczę, stwierdzając, że przy tej okazji coraz rzadziej słyszy się utwór „Cudownych rodziców mam”.

Popisowo!
Z roku na rok „młodzi” stają się odważniejsi, poszukując nowych form wyrazu. Podziękowania dla rodziców wyśpiewują w zaaranżowanym wcześniej układzie choreograficznym lub recytują w mini spektaklu. Nierzadko zdarzają się też humorystyczne akcenty i kabaretowe skecze.

POWRÓT DO BLOGA

Bezpłatna konsultacja

Ze względu na ilość osób zainteresowanych wynajęciem mnie na własną najwspanialszą zabawę w życiu – przygotowałem dla Was krótki formularz w celu umówienia się na bezpłatną konsultacje.

Zapytaj o wolny termin

Jeśli zainteresowała Was moja oferta lub chcielibyście po prostu porozmawiać ze mną porozmawiać – wypełnijcie formularz. Odpowiem w jak najszybszym czasie!

2018-03-09T15:02:22+00:00

Call Now